AFIL

Scaglia Indeva, AFIL’in kurucu üyesidir.

AFIL, “Associazione Fabbrica Intelligente Lombardia” yani “Lombard Akıllı Fabrika Birliği “nin kısaltmasıdır:

AFIL, Araştırma ve İnovasyonu destekleyen altyapılar ve metodolojiler oluşturmak amacıyla “Regione Lombardia” (Lombardiya Bölgesi) tarafından teşvik edilen 9 teknolojik kümeden birinin lider aktörü olmayı misyon edinmiş bir dernektir:

www.afil.it/en/

INTELLIMECH

Scaglia Indeva INTELLIMECH Konsorsiyumunun aktif bir üyesidir

Intellimech, Mekatronik alanında disiplinler arası araştırmalara adanmış yüksek teknoloji işletmelerinden oluşan bir Konsorsiyumdur.

BT, çok çeşitli endüstriyel alanlarda uygulama için gelişmiş elektronik, bilgisayar ve ICT sistemlerini ve mekanik tasarımı içerir.

www.intellimech.it/index.php/en/

UCIMU

Scaglia Indeva UCIMU üyesidir

UCIMU-SISTEMI PER PRODURRE İtalyan takım tezgahları, robotlar, otomasyon sistemleri ve yan ürünler (NC, takımlar, bileşenler, aksesuarlar) üreticileri birliğidir.

UCIMU-SISTEMI PER PRODURRE, Federmacchina ile işbirliği içinde, ortak üye şirketlerin rekabet avantajını korumalarına yardımcı olmak için birçok Araştırma ve Geliştirme (Ar-Ge) faaliyetinde ve girişiminde yer almaktadır.

Grup şirketlerinin becerilerinden yararlanan UCIMU, üyelerine Araştırma ve Geliştirmeden Satış ve Pazarlamaya, Tanıtım ve İletişimden Teknik Eğitime kadar uzanan bir yelpazede uzman desteği sağlamaktadır.

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

www.ucimu.it/en/association/

CONFINDUSTRIA

Scaglia Indeva Confindustria Bergamo üyesidir

Confindustria Bergamo, Bergamo ilindeki Endüstrilere hizmet veren bir Kategori Birliğidir

Confindustria’nın misyonu, üye şirketleri tanıtmak ve onları Kamu Kurumları, Kamu İdareleri, Ekonomik Kuruluşlar, Kategori dernekleri vb. ile temsil etmektir.

Scaglia Indeva, Araştırma ve İnovasyon çalışma grubunda yer almaktadır.

www.confindustriabergamo.it/