Şirket 1838 yılında kurulmuş ve her zaman Scaglia ailesinin mülkiyetinde olmuştur.

Şirket, şu anda dünya çapında çok çeşitli ticari yapılara dönüşmüş olan önemli bir sanayi grubunun temel taşıydı. Bu genişlemenin bir sonucu olarak birçok müşterimizin taleplerini karşılamak için oldukça verimli bir satış ve hizmet ağı geliştirilmiştir.

1970 ‘in sonunda Liftronic® doğdu – 320 kg’a kadar olan yüklerin tamamen zahmetsizce kaldırılmasını ve taşınmasını sağlayan devrim niteliğinde birergonomik taşıma sistemi. Scaglia SpA, ergonomik taşıma sistemlerinin tasarımı, üretimi ve satışı için UNI EN ISO 9001:1994 Kalite Sistem Sertifikası (bugün UNI EN ISO 9001:2015) alan ilk şirkettir.

2004 yılında, iş hacmini artırmak ve daha iyi müşteri hizmetleri sunmak amacıyla Scaglia INDEVA SpA kuruldu. Yeni Şirket, Scaglia şirketinin Ergonomik Taşıma Bölümünün işini ve teknik bilgisini devraldı.

Scaglia INDEVA günümüzde birçok farklı endüstriyel sektördeki  şirketlerin üretim süreçlerinde ergonomi, güvenlik ve yalın üretimin iyileştirilmesine yönelik son teknoloji endüstri otomasyon çözümlerinin tasarımı ve üretiminde bir dünya lideridir.

Indeva® , dünya çapında yenilikçi ve güvenilir ergonomik  taşıma çözümlerinin gerekli olduğu önde gelen otomotiv şirketleri de dahil olmak üzere çoğu sektörde birçok mavi çip üreticisi ile çalışmaktadır.

Şirket Kalite Politikamızı indirmek için buraya tıklayın

Yaklaşık 145 kişinin çalıştığı 15.000 metrekarelik bir alanı kapsayan genel merkezimiz ve üretim birimimiz Milano’ya yaklaşık elli kilometre uzaklıktaki Val Brembilla’da bulunmaktadır.

 Dünya çapında kurulmuş şubeler, distribütörler ve acentelerden oluşan bir ağımız bulunmaktadır. Kilit noktalarımız, mükemmel mühendislik hizmetleri ve yedek parça tedariki sağlayan merkezi bir satış ve destek operasyonu sunmaktadır.

Yakınınızdaki ofislerimizi bulun….

BELGELERİMİZ

Iso 9001 logoISO 9001, bir kalite yönetim sistemi (KYS) için gereksinimleri belirleyen uluslararası standart olarak tanımlanmaktadır.


Bu sertifika, Kuruluşun müşteri ve düzenleyici gereksinimleri karşılayan ürün ve hizmetleri tutarlı bir şekilde sağlayabileceğini onaylamaktadır. Standart, güçlü bir müşteri odağına sahip olmayı, üst yönetimin katılımını ve sürekli iyileştirme dürtüsünü içeren 7 kalite yönetimi ilkesine dayanmaktadır.


Belgeyi indir

iso45001 logo ISO 45001 bir iş sağlığı ve güvenliği (İSG) yönetim sistemi için gereksinimleri belirleyen, bir Şirketin yaralanma ve kötü sağlığı önlemede İSG performansını proaktif olarak iyileştirmesini sağlamak için kullanımı için rehberlik sağlayan Uluslararası bir Standarttır.

ISO 45001, bir kuruluşun İSG yönetim sistemi aracılığıyla, işçi sağlığı/refahı gibi sağlık ve güvenliğin diğer yönlerini entegre etmesini sağlar.

Belgeyi indir