Scaglia INDEVA® , kasaların 2.8 m yüksekliğe kadar istiflendiği bir depoda kasaların taşınması için en uygun çözümü sağlamıştır. Kasalar 2.8 m’ye kadar farklı yüksekliklerde hızlı ve hassas bir şekilde toplanmalıdır ve bu işlem her iş günü gün boyunca sık sık yapılır. Bu nedenle INDEVA® dışında başka hiçbir çözüm bu talebi karşılayamaz.

INDEVA® , aslında, Otomatik yük algılama ve otomatik dengeleme özelliğine sahiptir ve yükün ağırlığını ön ayara gerek duymadan derhal ve otomatik olarak telafi eder. Operatör, farklı ağırlıklardaki kasaları kesintisiz ve zahmetsizce taşıyabilir; INDEVA® operatörün eylemlerine gerçek zamanlı olarak tepki verir ve sadece çok az kuvvet uygulayarak gerekli yönde hareket eder (bir parmak ucu yeterlidir). Hassas kolu sayesinde yön değiştirirken ve yük konumlandırması hızlı ve hassas olduğundan ekstra kuvvet uygulanmasına gerek yoktur.

Bu INDEVA® , hem kısa hem de uzun kenarda karton kutuları kavramaya uygun 4 vantuzlu Uç uyarıcı; 800 mm uzunluğunda hassas kol ve 2,8 m yükseklikte kasa seçmeye olanak sağlayan teleskopik kol ünitesi ile donatılmıştır. Kollar, operatörün her zaman ergonomik bir konumda kalmasını sağlayan ergonomik bir tasarıma sahiptir.