Çin’de büyük ve tanınmış bir Şirket Otomotiv, Endüstriyel Makineler ve Maden Endüstrileri için elektrik motorları üretmektedir. Üretimlerini ve iş güvenliği standartlarını iyileştirmek için tüm vinçlerini ve yük asansörlerini INDEVA ® vinç sistemi ve baş üstü rayına monte Liftronic® ile değiştirmeye karar verdiler.

Zıplama ve atalet olmadan yapılan hassas hareketler, iş döngüsünü operatör için daha kısa ve kolay hale getirmekte, böylece üretkenliği ve işverenin sağlığını artırmaktadır.

Aslında bir Lifronic®, operatörün montaj hattında bir rotoru veya statoru hassas bir şekilde ve çaba harcamadan konumlandırmasını sağlar; bir Liftronic®’in elektronik kontrol sistemi ataleti ortadan kaldırır ve operatörün yükleri her çalışma aşamasında uygulamanın gerektirdiği kadar hızlı veya yavaş hareket ettirmesine olanak tanıyarak her zaman ince ve hassas hareket kontrolü sağlar ve ağır veya hacimli yüklerin bile ağırlıksızmış gibi taşınmasına olanak tanır.

Kısıtlı bir alanda bir motoru ne kadar hassas ve kolay bir şekilde konumlandırabileceğinizi gösteren bir video izleyin

INDEVA alüminyum ray sistemi, malzemelerinin ve bitmiş elektrik motorlarının X-Y ekseni boyunca taşınmasını daha önce kullandıkları büyük ve esnek olmayan vinçlerden daha kolay ve verimli hale getiriyor.

INDEVA® bugün ÇİN’deki elektrikli motor endüstrisi için en gelişmiş malzeme taşıma çözümüdür

INDEVA in CHINA