Scaglia Indeva®, farklı endüstriyel alanlarda çeşitli boyutlarda, şekillerde ve ağırlıklarda malzeme taşınması için sistemler ve komple çözümler sağlamıştır.

Scaglia INDEVA®, yükleri güvenli bir şekilde kavramak, döndürmek ve (ters) çevirmek için Özel tutucu aparat konusunda büyük bir uzmanlığa sahiptir. Her tutucu aparatın tasarımında ergonomiye büyük önem verilmekte, sıklıkla ergonomi uzmanları ve doktorlarla işbirliği yapılmaktadır.
Vantuzlu, mıknatıslı, mekanik olarak çalışan çeneler, yükü döndürebilen uzatılmış ve katlanabilir tutucular ve ayrıca kutuları, cam panelleri, şişeleri ve panelleri işlemeye uygun mekanik tutucular.

Soldaki listeden bir uygulama seçin ve farklı uygulama varyantlarına göz atın.

Bu bölümdekiler arasında başvurunuza uygun bir çözüm bulamazsanız, lütfen marketing@it.indevagroup.com adresine bir istek gönderin. Buna göre, başvurunuz için çözümlerimizi gösteren mevcut tüm materyalleri size göndereceğiz.

Aerospace Industry

Havacılık

Scaglia INDEVA®, Endüstriyel manipülatörleri ile hareketin sezgisel ve doğal koordinasyonu sayesinde ve herhangi bir direnç olmadan son derece hassas olan yükün konumlandırılmasında pazarın geri kalanından öne çıkmaktadır ve böylece yüksek güvenlik ve hassasiyet standartlarını karşılamaktadır. Bir diğer güçlü nokta ise şüphesiz operatörün işini ergonomik ve güvenli bir şekilde yapmasını sağlayan akıcılık  ve kendi kendini dengeleme özelliğidir.

Lamborghini-Pn-Series-dashboard

Otomotiv

Her zaman yenilikçi sistemler arayan birçok otomobil üreticisi, INDEVA® sistemlerine odaklanmaya karar verdi. Manipülatörler, tüm yük taşıma döngüsü boyunca daha az çaba ile daha fazla ergonomiye izin veren gelişmiş bir elektronik kontrol sistemi ile donatılmıştır.

INDEVA®, INDEVA®’ yı akıllı sistemlerin tedarikinde dünya lideri yapan tasarım alanındaki büyük deneyim ve güçlü bilgi birikimi sayesinde, otomotiv endüstrisinin tüm bileşenlerinin, hatta en karmaşık bileşenlerinin taşınması için akıllı Manipülatörler üretmekte ve tedarik etmektedir.

cheese block

Yiyecek & İçecek

Tüm bu ihtiyaçlara cevap veren INDEVA® Endüstriyel manipülatörler, soğuk et, peynir, şişe, bira varili ve kasa gibi ürünlerin taşınması için Yiyecek & İçecek dünyasına ait çeşitli şirketler tarafından seçilmiştir.  Ağırlık algılama otomatik olarak gerçek zamanlı olarak yapılır ve ağırlığın herhangi bir ön ayarını yapmadan farklı yükleri hareket ettirmenizi sağlayan ‘kendi kendini dengeleme’ özelliği ile birlikte yapılır. Bunlar, INDEVA® Manipülatörleri, piyasadaki diğer ergonomik taşıma  sistemlerinden ayıran Ana özelliklerden bazılarıdır.

transformers

Mekanik- Parçalar ve Araçlar

Scaglia INDEVA®, özellikle mekanik endüstrisindeki bileşenler ve aletler gibi taşınacak hacimli ve rahatsız edici nesnelerin taşınması için yüklerin manuel taşınması için kişiselleştirilmiş çözümler için ideal bir ortaktır.
INDEVA®, müşterinin ihtiyaçlarını karşılayan özelleştirilmiş çözümlerin oluşturulmasını sağlayarak daha fazla ergonomi, verimlilik ve yüksek güvenlik seviyesi sağlar.